Dijital Pazarlama Dijital Pazarlama

YouTube Kanal ve İçerik Yönetimi

youtube

Kanyon Interactive Reklam Ajansı olarak merkezi İstanbul’da bulunan partnerimiz Muse Network ile birlikte online video üretimi, dağıtımı ve pazarlaması yaparak markalara çözüm üretiyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarının youtube kanal yönetimlerini gerçekleştiriyor ve organik izlenme ve abone sayılarında artış sağlıyoruz. İçerik yönetimi konusunda Türkiye’nin en geniş fenomen portföyüne sahip olmamız dolayısıyla ses getiren ve daha önce yapılmamış işlere imza atıyoruz.

YouTube'da Neler Yapıyoruz?

youtubekutu
                   İzleyici Geliştirme                                             Kanal Stratejisinin Oluşturulması                                     Analiz & Raporlar

Sosyal Medya Yönetimi

sosyal

Günümüzde sosyal medya pazarlaması etkili bir yöntem olarak kendisini hissettirmektedir. 

Kanyon Interactive tüm dijital pazarlama süreçlerini optimum fayda ilkesine göre yönetir. Arama motorlarına katkı sağlayacak teknikler, kullanıcı algısına hitap eden görseller, hedef kitle belirlemek için veri tabanı oluşturulması gibi bir çok yan fayda sosyal medya yönetimi sürecine dahildir.

Kanyon Interactive tüm yönetim sürecini dört ana başlıkta inceler. Bunlar; hizmet internet analizi, hedef kitle tespiti, sosyal medya yönetim teknikleri ve yansımalardır.

Kanyon Interactive çalışma yapılacak firmanın verdiği hizmetlerin internet analizleri ile sosyal medya çalışmalarını başlatır. Tahmin edilen hedef kitle için özel paylaşımlar yapılır. Mevcut hedef kitle için özel paylaşımlar sunulur. Teknik, Kitle tahmin sonuçlarından sonra demografiye yönelik iletişim dilinin niteliği ve medya stratejisinin belirlendiği aşamadır. Yansımalar, kitle istatistiklerinin gelecek dönem çalışmalarını yönlendirmesi açısından değerlendirilmek üzere saklanır.

Kanyon Interactive farklı haberlere yada aynı haberlerin farklı yorumlarına ulaşmak için yazılım teknolojilerinden destek alır. Sosyal medyanın salt kullanıldığı yanılgısından uzaktır. Ölçümlemeye önem verir. Katkıların gerçek zamanlı geri dönüş sağladığına inanır.

Sosyal medya kullanılabilecek tüm platformlarda destek alınması gereken bir mecradır.

Neden Sosyal Medya?

İnsanlar katkıda bulunmak için takip etmek ister.

Farklılıkları görmek isterler.

Desteklerini kanıtlamak isterler.

Destek karşısında edinilen kazanımlar kullanıcıyı sürekliliğe zorlar.

Birey odaklıdır.

Her kullanıcıya zaman tasarrufu ve kendi dünyalarına özgü kişiselleştirme sağlar.


Süreçler

  • Sosyal Medya Analizi 
  • Strateji / İçgörü / Konumlandırma
  • İletişim Tonu Belirleme
  • İçerik Stratejisi Oluşturma     
  • Cevaplama Stratejisi Oluşturma
  • Guideline Oluşturma
  • Ölçümleme Çalışmaları
  • Raporlama
  • İtibar ve Kriz Yönetimi 

Google Seo ve Adwords

google

Markanızın google'da üst sıralarda yer alması, farkındalığının ve bilinirliğinin arttırılması için yapılan çalışmalardır. 

Seo çalışması, arama sonuçlarında kalıcı olmak ve yıl boyunca ziyaretçilerin sitenize ulaşmasını sağlamak için yapılan çalışmadır.

Google Seo Çalışması Nasıl Yapılır?

Marka ve rakip analizleri yapılır.

Rakip firma backlink ve seo analizleri yapılır.

Yüksek hacimli arama potansiyeline sahip anahtar kelime öbekleri belirlenir.

Web sitenizdeki teknik eksiklikler belirlenir ve düzeltilir.

Düzenli reklam ve linklendirme çalışması yapılır.

Sosyal medya üzerinden erişim sağlanır.